Diagnostika, korekcia a tréning bedrového kĺbu - flexia a extenzia on-line

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto On-Line
Rozsah vyučovacích hodín 2
Cena 19€
Organizátor EduFyT

Oblasť bedrového kĺbu je kľúčová v bežnom živote, tréningu a rovnako aj v terapii. Pre trénerov sú funkčné "bedrá" klúčom k výkonu, pre terapeutov zas k zdraviu kolien, bedier a chrbta. Aj z tohto dôvodu vznikol tento on-line workshop, ktorý je založený na praktických ukážkach a návodoch k tejto problematike.

V tomto on-line workshope sa môžete tešiť na praktické vzdelávacie videá nielen diagnostiky ale aj korekcie pohybových stereotypov a zlepšovanie mobility a sily.

Obsah tvoria ako 4 hlavné videá plné praxe:
- V prvej časti sa zameriavame na hodnotenie skrátenia svalov a hodnotenie svalovej sily a funkcie. Bonusom je ukážka využitia testov ako korekčných cvičení.
- Druhé video sa zameriava na uvoľnenie a strečing svalov ako aj manuál pre vyhľadávanie a uvoľňovanie spúšťacích bodov flexorov bedrového kĺbu.
- V treťom videu získate okrem techník pre strečing hamstringov aj metodiku (nielen) pre rozvoj mobility flexie v bedrovom kĺbe.
- Štvrtá časť sa venuje cielenej aktivácii a posilňovaniu.
- Záver školenia je otvorený a čaká len na vaše dotazy a návrhy, čo by ste sa ešte radi k tejto téme dozvedeli.


Čo sa udeje po nákupe.
Vaša on-line zóna sa sprístupní ihneď po zaplatení kurzu a nájdete ju po prihlásení do vášho účtu kliknutím na "MÔJ ÚČET" a následne na "ON-LINE PODKLADY". 

Workshop je súčasťou ekosystému Movement Coach Concept.
Podstatou konceptu vzdelávania pre trénerov je získanie zručností a vedomostí zameraných na odhalenie chybného pohybu, identifikáciu príčiny, odstránenie chyby a rozvoj nových možností pohybu. Základným kameňom konceptu Movement Coach Conceptu je kurz Diagnostika, korekcia a tréning 1, ktorý obsahuje základné prvky každého z nasledujúcich workshopov konceptu MCC. Kurz pre trénerov Movement Coach Concept je pre všetky úrovne trénerov.

Parametre kurzu: Kurz pre trénerov, trénerský kurz, vzdelávanie pre trénerov, Dlhodobé vzdelávanie trénerov

Neváhajte a naučte sa o diagnostike viac na jednom z našich kurzov (klik)


Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
Diagnostika, korekcia a tréning bedrového kĺbu - flexia a extenzia on-line 19.00 EUR
Rezervuj Lektor

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia: