MAT - Movement Assessment Technologies

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto Bratislava
Čas 11.05.2024 - 13.05.2024, 09:00
Rozsah vyučovacích hodín 16
Cena 409€
Organizátor Akadémia telocviku
Prestaňte hádať a začnite merať pomocou svetového diagnostického nástroja. V MAT (Movement Assessment Technologies) milujú HODNOTENIE POHYBU, NAJNOVŠÍ VÝSKUM a OBJEKTÍVNE ÚDAJE.

Milujú to natoľko, že spojili tieto tri veci, aby sme vám priniesli popredné kurzy a nástroj na hodnotenie pohybu. Od svojho založenia MAT organizoval kurzy vo viac ako 25 krajinách a pomáhal 10 000+ odborníkom v oblasti zdravia a fitness z 15 rôznych profesií preklenúť priepasť medzi bolesťou a výkonom, zlepšiť ich pohybové hodnotenie, liečebné a tréningové zručnosti. Keďže univerzity a inštitúcie vyššieho vzdelávania často veľmi pomaly implementujú najnovšie dôkazy a hodnotenia do svojich učebných osnov, terapeuti a tréneri často majú zastarané vedomosti o tom, ako čo najlepšie pomôcť svojim pacientom a klientom.

Ste zdravotnícky pracovník alebo športový odborník ktorý:
- Chce presnejšie a vedeckejšie hodnotiace nástroje na zlepšenie rozhodovaní, aby ste s klientmi dosiahli lepšie výsledky?
- Máte pocit, že hádate, keď sa rozhodujete, či sa vaši pacienti alebo klienti môžu vrátiť do práce, na tréning alebo na športové ihrisko a
chcete jednoduchý spôsob, ako uviesť najnovšie dôkazy do praxe?
- Chceli by ste byť vo svojej komunite považovaný za odborníka na pohyb a mať jedinečný nástroj, ktorý vám pomôže vyčnievať z davu?
- Máte pacientov alebo klientov, ktorí sa stále vracajú s podobnými zraneniami – a želali by si, aby existoval spôsob, ako lepšie identifikovať príčinu ich problému?
- Chcete prosperujúce podnikanie plné vašich ideálnych klientov, ktorí radi platia prémiové ceny za vaše špičkové služby a riadia sa vašimi plánmi, kým nedosiahnu svoje ciele?
- Hľadáte praktické a interaktívne kurzy, ktoré môžete ihneď implementovať, aby ste vytvorili zmenu a vrátili nadšenie do vašej praxe?
Taký sme boli aj my! A preto sme priniesli MAT prístup k diagnostike.Kto používa MAT? 
MAT používa viac ako 15 000 terapeutov a trénerov a 50+ vrcholových športových a výkonnostných organizácií z celého sveta.

Čo sa naučíte v našom kurze MAT úrovne 1?
V MAT Level 1 sa naučíte veci, ktoré ste sa nenaučili na univerzite a k tomu aj nový prístup k diagnostike, vrátane:
30+ NOVÝCH testov MAT pre dolné končatiny, chrbticu a horné končatiny, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše diagnostické schopnosti a budete ich môcť použiť hneď na druhý deň!
- Ako používať PODLOŽKU na NASTAVENIE ZÁKLADNÝCH MERANÍ a na prijímanie vysoko presných rozhodnutí a SLEDOVANIE POKROKU vašich pacientov a klientov v priebehu času, aby ste im pomohli zabezpečiť, že dosiahnu svoje ciele.
- NAJNOVŠIE DÔKAZY týkajúce sa diagnostiky pohybu a rehabilitácie, aby ste mohli posunúť svoje tréningy či terapie na vyššiu úroveň.
- Ako vám MAT môže pomôcť zbaviť sa dohadov pri určovaní, kedy môžu mať vaši pacienti alebo športovci najväčšiu šancu na bezpečný NÁVRAT K ŠPORTU.
- Ako vám MAT môže pomôcť určiť, či je váš liečebný alebo tréningový plán účinný pre vašich pacientov a klientov.
- Ako zmerať všetky 3-DIMENZIE akéhokoľvek pohybu tak, ako ste to nikdy predtým nedokázali, a oživiť svoju prax.
- Štruktúru pre rozvoj flexibility a sily u vašich klientov A AKO MERAŤ VÝSLEDKY!
- Ako využiť 10 princípov NEUROPLASTICITY na vytvorenie zmysluplných zmien v tréningových plánoch vášho pacienta a klienta vrátane lepšej rovnováhy a kontroly pohybu.
- Ako vám MAT môže pomôcť ZVÝŠIŤ šancu získať klienta a zlepšiť vaše výsledky s udržaním klientov tak, aby vaši pacienti a klienti dosiahli svoje ciele.
- Ako vám MAT môže pomôcť odlíšiť sa od ostatných terapeutov a trénerov a vytvoriť BOD ROZDIELU, aby ste dostali viac ľudí cez vaše dvere.Čo získate na kurze MAT level 1: 
- PODLOŽKA ZDARMA (nástroj na hodnotenie pohybu)
- 16 hodín plnohodnotného praktického vzdelávania MAT naživo
- BONUS: Po kurze prístup k nášmu online kurzu MAT Level 1 – 20+ hodín účelovo vytvoreného vopred nahraného online video vzdelávania
- BONUS: Prístup do našej komunity MAT úrovne 1
- BONUS: 10 hodín obsahu navyše s BEZPLATNÝM prístupom k živému záznamu kurzu MAT Level 1
- BONUS: 3-mesačný bezplatný prístup k našej aplikácii MAT Measurz
- Digitálne obrázky na vlastnú propagáciu ako "MAT CERTIFICATE" a MAT CERTIFICATE
- Kompletný a rozsiahly materiál MAT
- 100% záruka spokojnosti vrátenia peňazí
- Zľava na MAT kurzy a produkty

S našou aplikáciou Measurz vám pomôžeme ušetriť hodiny každý týždeň, zefektívniť vaše hodnotenie a monitorovať pokrok klientov smerom k ich cieľom.
V rámci kurzu MAT zaistíme, že si už nikdy nebudete musieť písať poznámky. S našou aplikáciou Measurz Vám ukážeme, ako vám môže pomôcť dôkladne diagnostikovať vašich klientov, urobiť z hodnotenia zábavu a zlepšiť komunikáciu počas celého procesu diagnostiky.

Diagnostikujte so špičkovou technológiou. Všetky testy, ktoré sa naučíte v našom kurze MAT, sú rýchle, jednoduché a ľahko použiteľné vo vašom každodennom pracovnom postupe a využívajú najintuitívnejšiu a najdostupnejšiu technológiu na trhu.

Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
Movement Assessment Technologies 449.00 EUR
Rezervuj
Prihlasovanie do: 31.03.2024 23:30
Rozsah vyučovacích hodín: 16
Dátum konania: 11.05.2024 - 12.05.2024, 09:00

Movement Assessment Technologies - neskorý nákup 499.00 EUR
Rezervuj
Prihlasovanie do: 01.05.2024 23:30
Rozsah vyučovacích hodín: 16
Dátum konania: 11.05.2024 - 12.05.2024, 09:00

Lektor

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Podobné kurzy