Movement Coach Concept intro - online kurz

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto On-Line
Rozsah vyučovacích hodín 4
Cena 19€
Organizátor EduFyT

Podstatou konceptu vzdelávania pre trénerov je získanie zručností a vedomostí zameraných na odhalenie chybného pohybu, identifikáciu príčiny, odstránenie chyby a rozvoj nových možností pohybu. Základným kameňom konceptu Movement Coach Conceptu je kurz Diagnostika, korekcia a tréning 1, ktorý obsahuje základné prvky každého z nasledujúcich workshopov konceptu MCC. Kurz pre trénerov Movement Coach Concept je pre všetky úrovne trénerov.

V tomto on-line vstupnom kurze pre trénerov sa môžte tešiť na praktické vzdelávacie videá z kurzov Diagnostika, ProMobility a ProCore ktoré sú súčasťou certifikácie MCC level 1.

Obsah tvoria viac ako 4 vyučovacie hodiny pre trénerov plné praxe:
- V časti Diagnostika sa môžte tešiť na komplexný návod pre trénerov hodnotenia držania tela a mobility chrbtice a k tomu množstvo korekčných cvičení.
- ProCore je tvorená 4 videolekciami, ktoré sa venujú dýchaniu (hodnotenie a korekcia), nájdeniu a uvoľneniu svalov, ktoré najčastejšie narúšajú funkciu stredu tela. Kurz pre trénerov obsahuje vysvetlenie a ukážky cvičení zamerané na napriamenie a autotrakciu chrbtice a cvičenia zamerané na antirotáciu vrátane metodiky ich zaraďovania. 
- ProMobility sa venuje technikám a metodike rozvoja pohybu bedrového kĺbu do addukcie a obsahuje ukážky techník myofasciálneho uvolnenia, PNF / AGR strečingu, autotrakcie a automobilizácie. 
- Samozrejmosťou je aj bonusový obsah, ktorý zvyšuje pridanú hodnotu on-line kurzu.Čo sa udeje po nákupe.
Vaša on-line zóna sa sprístupní  ihneď po zaplatení kurzu a nájdete ju po prihlásení do vášho účtu kliknutím na "MÔJ ÚČET" a následne na "ON-LINE PODKLADY". 


Parametre kurzu: Kurz pre trénerov, trénerský kurz, vzdelávanie pre trénerov, Dlhodobé vzdelávanie trénerov


Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
Movement Coach Concept intro - online kurz 19.00 EUR
Rezervuj Lektor

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia: