Štúdium osteopatie 2023 - nezáväzný predzápis

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto Bratislava
Čas 24.12.2022, 08:00
Rozsah vyučovacích hodín 1600
Cena 0€
Organizátor EduFyT
Naším cieľom je poskytovať najvyššiu možnú úroveň vzdelávania. Z tohto dôvodu by sme na Slovensku uvítali otvorenie školy osteopatie, ktorú by odborne viedli lektori z celej európy čo bude garantovať kvalitu, pestrosť a hojnosť nových informácii a zručností. Štúdium pozostáva zo 4-ročného vzdelávacieho programu, ktorý tvorí 10 stretnutí ročne vždy cez víkendy (piatok-nedeľa). Počas štúdia sa kladie dôraz najmä na medicínsku problematiku (vrátane diferenciálnej diagnostiky, patológie, semiológie) a praktickú aplikáciu osteopatie pomocou klasických, štrukturálnych a funkčných techník.

Využite možnosť sa bezplatne a nezáväzne prihlásiť a budeme Vás evidovať ako záujemcov o štúdium. Získate prehľad o aktuálnom stave príprav na ovorenie prvého ročníka a pomôžete realizovať víziu o škole osteopatie na Slovensku bez toho, abyste sa k niečomu zaviazali. Navyše získate zľavu na najbližší kurz s osteopatom Jörym Pauwelsom.

Obsah štúdia môžme zhrnúť do základných 3 pilíerov:

Štrukturálny / Muskulo-skeletálny:
Na týchto hodinách sa primárne riešia teoretické a praktické otázky týkajúce sa porúch oporného a pohybového aparátu. Pozornosť sa však od prvého dňa venuje integrácii viscerálnych a kraniálnych konceptov, ktoré môžu byť súčasťou muskuloskeletálnych porúch.

Viscerálny / Gastrointestinálny:
V týchto lekciách sa do hĺbky skúma viscerálna patológia, fyziológia a výskumné a liečebné techniky. Samozrejme, toto je len malý výber predmetov. Dozviete sa, ako sa môžu ortopedické a viscerálne ťažkosti navzájom ovplyvňovať.

Kraniálny / centrálno-neurologický:
Embryológia, neurológia hlavových nervov, neuroveda, patológia lebky, výskumné a liečebné techniky a mnohé ďalšie predmety jednoduchým a použiteľným spôsobom preskúmajú komplexný vplyv nášho vedomého a nevedomého nervového systému.

Chcete si vyskúšať osteopatické zručnosti? Prihláste sa na kurz s Jörym Pauwelsom, riaditelom FICO Osteopathy Academy (Belgicko), tajomníkom Osteopathic European Academic Network (OsEAN) a lektorom osteopatickej školy v Polsku.

Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
Štúdium osteopatie 2023 - nezáväzný záujem 0.00 EUR
Rezervuj
Prihlasovanie do: 24.12.2022 08:00
Rozsah vyučovacích hodín: 1600
Dátum konania: 24.12.2022, 08:00

Lektor

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Podobné kurzy
Kurzy s JÖRY PAUWELS