Manipulačný poplatok za presunutie na iný termín kurzu

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto Online
Čas 28.02.2025, 23:30
Rozsah vyučovacích hodín 0
Cena 10€

Manipulačný poplatok za presunutie účastníka na iný termín kurzu je administratívny poplatok. Pred jeho uhradením si prečítajte kedy je poplatok potrebné uhradiť a na čo slúži. Upozornenie: Zaplatenie tohoto poplatku neoprávňuje k automatickému presunutiu účastníka na iný termín kurzu!

Presúvanie účastníkov na iné termíny kurzov štandardne nie je možné, zákazník si zakupuje konkrétny kurz viazaný na uvedený dátum. Poskytovateľ si vzhľadom na predom vymedzenú kapacitu podujatí vyhradzujú právo odmietnuť presunutie účastníka na iný termín.

Rozumieme, že niekedy sa vyskytnú okolnosti, ktoré bránia zákazníkom v absolvovaní kurzu. Takéto situácie riešime individuálne a snažíme sa maximálne vyjsť v ústrety. Presunutie účastníka na iný kurz alebo termín je však možné iba ojedinele. Pre prípad, že chcete požiadať o presunutie termínu zakúpeného kurzu, kontaktujte edufyt.sk@gmail.com, či je to možné.


V prípade schválenia presunu poskytovateľom je nutné uhradiť manipulačný poplatok (za umožnenie presunu účastníka na iný kurz alebo termín). 

Uhradenie tohoto poplatku neoprávňuje k automatickému presunutiu účastníka na iný termín kurzu, preto ho nezakupujte bez písomného vyzvania od poskytovateľa.


Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
Manipulačný poplatok za presunutie na iný termín kurzu 10.00 EUR
Rezervuj
Prihlasovanie do: 19.02.2025 23:30
Rozsah vyučovacích hodín: 0
Dátum konania: 28.02.2025, 23:30

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia: