banner-bilek-1440-1649153580.jpg

ŠKOLA MANUÁLNEJ TERAPIE

Manuálna terapia patrí ku kľúčovým nástrojom každého fyzioterapeuta, ktorý je obvzvlášť dôležitý v úvode terapie. Roman Bílek prepája 3 rôzne prístupy k manuálnej terapie. Prvým je fyzioterapia, ktorú vyštudoval v ČR a využíva postupy profesora Lewita a docenta Tichého. Druhým prvkom je škola Rolfingu, ktorý sa zameriava na manuálnu prácu s fasciami a tretí je východný prístup k manuálnej terapii ktorému sa Roman postupne priúčal počas návštev a stáži v rôznych oblastiach Ruska, kde mal možnosť sledovať prepojenie vplyvu Čínskej a západnej medicíny. AJ vďaka tomuto vznikli 3 unikátne školenia, z ktorých sa každé venuje niečomu inému nu každé obsahuje aj prepojenie na ostatné školenia čo nakoniec vytvára funkčný celok so širokým upatnením.

ŠTRUKTURÁLNA A MYOFASCIÁLNA INTEGRÁCIA

Školenie Štrukturálna a myofasciálna integrácia spája vedomosti a skúsenosti Mgr. Romana Bíleka zo školy rolfingu a jeho bohaté skúsenosti z fyzioterapie a práce so športovcami. Posuňte svoje zručnosti na úplne novú úroveň na tomto populárnom trojdňovom školení.

Pomôžte svojim klientom zbaviť sa pretrvávajúcich bolestí oporno - pohybového aparátu. Naučte sa ako cieleným zásahom do väzivových tkanív zmeniť pohybový vzorec a fasciálne vzťahy.

Čítajte viac >>>

RUSKÉ KOMBINOVANÉ TECHNIKY

Azíjské liečebné a manuálne metódy su v dnešnej dobe u nás už dobre udomácnené a dajú sa prirovnať až k módnej vlne. Naproti tomu sa na našu škodu pozabudlo na techniky z Ruska. Práve veľká rozloha Ruska viacerými spôsobmi prispela k rozvoju viacerých zaujímavych metód. Prelínajú sa v nej metodiky európskych a ázijských národov.

Súbor techník, ktoré sa študenti naučia nie sú samostatná metodika, ale môžu ich zapojiť do svojích techník keď dôjdu do miesta, kde si nevedia rady. Napríklad na zablokované SI skĺbenia, mobilizáciu chrbtice a kostrče či na karpálny tunel získate hneď viacero zaručených typov na terapiu a úľavu od bolesti.

Čítajte viac >>>

MANUÁLNA TERAPIA BOLESTIVÝCH LOKÁLNYCH STAVOV

Odborný kurz Manuálna terapia bolestivých lokálnych stavov – vychádza z bohatej, viac ako 25 ročnej praxi Romana Bíleka v športovej a súkromnej rehabilitačnej praxi. Vyučované postupy a odporúčania dokážete s veľkým úspechom využiť u viac ako 85% bežnej klientely. Môžete ich aplikovať ako ucelený súbor techník alebo v špecifických situáciách, kedy už neviete ako ďalej. Vytvoríte tak podmienky a predpoklady pre ďalšie napredovanie klienta.

Kurz je určený pre fyzioterapeutov, lekárov, masérov, osteopatov a iných zdravotníckych pracovníkov.

Čítajte viac >>>

Kurzy s Roman Bílek
Bratislava
03.08.2024
149€
Rezervujte