LEKTORI A ORGANIZÁTORI


EduFyT


AKO SME VZNIKLI
V roku 2017 sme založili Zdravo a Fit s.r.o. s cieľom vytvárať a hlavne organizovať zaujímavé, kvalitné a inovatívne školenia pre trénerov a fyzioterapeutov. Postupne sa oblasti zamerania rozšírili o hromadné podujatia v podobe konferencií a následne aj o on-line vzdelávanie. V roku 2021 sme ako zakladatelia Zdravo a Fit dospeli k rozhodnutiu rozdeliť naše cesty. Ako nový výhonok, ale s overenými lektormi, vznikol EduFyT, ktorý si zadefinoval ako jeden z nových cieľov šíriť poznanie aj prostredníctvom bezplatného obsahu v predtým nevýdanej miere.

ČO ROBÍME
Našim cieľom je priniesť do fyzioterapie a trénerstva kvalitné informácie, nové techniky a zručnosti od najlepších domácich a zahraničných odborníkov. Naši lektori sa delia o svoje skúsenosti prostredníctvom článkov, videí a eBookov. Keďže mnohé veci si nestačí prčítať v knihe a pozrieť na videu ogranizujeme neustále nové vzdelávacie podujatia pre trénerov a fyzioterapeutov. Spolupracujeme pri tom s najlepsšími domácimi a zahraničnými lektormi. Tvrdo pracujem na tom aby naši fyzioterapeuti nemuseli cestovať za odbornými vedomosťami do zahranicia ale aby boli dostupné u nás na Slovensku.

ČO JE NAŠIM CIEĽOM
Kľúčom k porozumeniu problémov a pokroku je poznanie. To sa rozširuje vďaka vede a výskumu. Náš tím sa špecializuje na športovcov a taktiež aj na nešportujúcu populáciu.

Adresa Kopčianska 8a, Bratislava
Rok založenia 2022

Kurzy v EduFyT
Bratislava
16.03.2024 - 17.03.2024
229€
Rezervujte
BRATISLAVA
30.03.2024
525€
Rezervujte
Bratislava
14.04.2024
129€
Rezervujte
Podobní organizátori

Nutrition Expert

Bratislava

Založené 2020

Čítajte viac

Fox rehabsport

Banská Bystrica

Založené 2018

Čítajte viac

Prestige FYZIO

Prešov

Založené 2021

Čítajte viac